Logo
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
16.06.2022
Nové druhy - Svíčky s kameny
NOVINKA! V nabídce máme nově dalších 7 druhů svíček, které obsahují tyto kameny: hematit, chalcedon, zelený chalcedon, sodalit, fluorit, granát a ty... číst celé
13.02.2022
Živlové svíčky
NOVINKA Živlové svíčky Mít všech 5 pohromadě Živlové svíčky jsou ručně vyrobeny z přírodního krystalického vosku, bez parfemace. Sada těchto svíč... číst celé
01.12.2021
Svíčka Sebevědomí
NOVINKA Svíčka SEBEVĚDOMÍ "Jsem si plně vědom sám sebe, své role zde na Zemi a otevřeně přijímám moudrost svého Vyššího Já. Jsem pro sebe jedinečný... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.
       Oáza duše

Akášické písemné vhledy, dálkové terapie, andělské léčení, harmonizace, Reiki, Shamballa, zasvěcení na dálku.


 

Svíčky z Ráje na Firmy.cz

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Co nám přináší rok 2023
03.01.2023

Co nám přináší rok 2023

Kolem nás můžeme vnímat energii čísel, které v sobě nesou vibraci a numerologický význam pro naše životy. Vycházíme ze základních devíti číselných hodnot a jejich kombinací. Rok 2022 byl rokem šestkovým. Učil nás lásce, vztahům a vedl k otázkám kolem rodiny.

Redukcí čísel roku 2023 dostáváme číslo 7, a proto jej označujeme rokem sedmičkovým.

Sedmička nás vede k potřebě podívat se dovnitř sebe sama, do svého nitra, kde se nám odkryjí věci, které běžně nevidíme. Naučit se být o samotě a vyrovnat se s ní. Jde o duchovní rok, kde bude zkoušena naše víra v sebe či v něco co nás doprovází a zda je dostatečně silná. Oprostit se tak více od materiálního způsobu života a přestat lpět pouze na jeho formách. Také propustit vlastní strachy, omezení a přežité vzorce. Sedmička nám přinese více poznání a pochopení toho, kdo jsme. Navrátí nás ke svým vlastním zdrojům, potřebě spojit se více s přírodou, její přirozeností, dary a cykly. Sedmička nás vede k potřebě vlastních zkušeností a uvědomění, že každá prožitá zkušenost nás nějak obohatí a přinese pochopení v životě.

7 přináší řadu změn, pohyb, aktivitu a potřebu nových obzorů. Vyburcuje nás k odvaze a překonávání překážek. Povede k rozhodování a hledání směru v životě, a to především na duchovní úrovni. Mnoho z nás zažije letošní rok jako další duchovní probuzení, transformaci a pochopení souvislostí na duchovní úrovni či dalšího vzestupu, kterým již řadu let prochází celá naše planeta Země. Je na čase opustit přežité formy a pokročit dál. Změny mohou probíhat často tak, že se můžeme vracet k něčemu, co bylo v minulosti, zde navázat, opravit či nahradit něčím novým.

I přesto, že se máme naučit spoléhat více na sebe, svůj zdroj a vlastní sílu, tak každý, kdo pocítí potřebu být nápomocen druhým lidem, bude osloven. Dařit by se mělo pomáhajícím profesím a všem poctivým a přímým lidem, jenž nepodvádí a jednají na rovinu.

Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Sedmička je číslem intuice, pomůže oddělit nedůležité od důležitého. Poznáme, kdo jsou skuteční přátelé a snadněji rozeznáme manipulaci. Klíčem pro nás bude lidskost - lidské jednání a humanita.

Sedmička může být nápomocna k dosažení vnitřního klidu, který nám dlouhodobě schází. Povede nás k seberozvoji, dalšímu vzdělávání, k péči o tělo i duši. 7 má také schopnost otevřít brány k jiným úrovním vědomí, k cestování za poznáním, k výpravám do neznámých končit a světů.

Celý rok bude navíc podporován planetou Mars, jenž dodá sílu a energii, a projeví se tam, kde nás to volá.

S láskou a vděčností Zuzana G.

Oáza duše

https://www.oaza-duse.cz/

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Novinky e-mailem
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz