Logo
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
31.05.2023
AKCE NA ČERVEN
AKCE NA ČERVEN V měsíci červnu při nákupu nad 2200 Kč dostanete od nás dárek v podobě  Svíčka Bílá šalvěj číst celé
16.06.2022
Nové druhy - Svíčky s kameny
NOVINKA! V nabídce máme nově dalších 7 druhů svíček, které obsahují tyto kameny: hematit, chalcedon, zelený chalcedon, sodalit, fluorit, granát a ty... číst celé
13.02.2022
Živlové svíčky
NOVINKA Živlové svíčky Mít všech 5 pohromadě Živlové svíčky jsou ručně vyrobeny z přírodního krystalického vosku, bez parfemace. Sada těchto svíč... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.
Svíčky z Ráje na Firmy.cz

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz


 

Od roku 2015

podporujeme nadační fond

DOBRÝ ANDĚL

Certifikát

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Co nám přináší rok 2023
03.01.2023

Co nám přináší rok 2023

Kolem nás můžeme vnímat energii čísel, které v sobě nesou vibraci a numerologický význam pro naše životy. Vycházíme ze základních devíti číselných hodnot a jejich kombinací. Rok 2022 byl rokem šestkovým. Učil nás lásce, vztahům a vedl k otázkám kolem rodiny.

Redukcí čísel roku 2023 dostáváme číslo 7, a proto jej označujeme rokem sedmičkovým.

Sedmička nás vede k potřebě podívat se dovnitř sebe sama, do svého nitra, kde se nám odkryjí věci, které běžně nevidíme. Naučit se být o samotě a vyrovnat se s ní. Jde o duchovní rok, kde bude zkoušena naše víra v sebe či v něco co nás doprovází a zda je dostatečně silná. Oprostit se tak více od materiálního způsobu života a přestat lpět pouze na jeho formách. Také propustit vlastní strachy, omezení a přežité vzorce. Sedmička nám přinese více poznání a pochopení toho, kdo jsme. Navrátí nás ke svým vlastním zdrojům, potřebě spojit se více s přírodou, její přirozeností, dary a cykly. Sedmička nás vede k potřebě vlastních zkušeností a uvědomění, že každá prožitá zkušenost nás nějak obohatí a přinese pochopení v životě.

7 přináší řadu změn, pohyb, aktivitu a potřebu nových obzorů. Vyburcuje nás k odvaze a překonávání překážek. Povede k rozhodování a hledání směru v životě, a to především na duchovní úrovni. Mnoho z nás zažije letošní rok jako další duchovní probuzení, transformaci a pochopení souvislostí na duchovní úrovni či dalšího vzestupu, kterým již řadu let prochází celá naše planeta Země. Je na čase opustit přežité formy a pokročit dál. Změny mohou probíhat často tak, že se můžeme vracet k něčemu, co bylo v minulosti, zde navázat, opravit či nahradit něčím novým.

I přesto, že se máme naučit spoléhat více na sebe, svůj zdroj a vlastní sílu, tak každý, kdo pocítí potřebu být nápomocen druhým lidem, bude osloven. Dařit by se mělo pomáhajícím profesím a všem poctivým a přímým lidem, jenž nepodvádí a jednají na rovinu.

Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Sedmička je číslem intuice, pomůže oddělit nedůležité od důležitého. Poznáme, kdo jsou skuteční přátelé a snadněji rozeznáme manipulaci. Klíčem pro nás bude lidskost - lidské jednání a humanita.

Sedmička může být nápomocna k dosažení vnitřního klidu, který nám dlouhodobě schází. Povede nás k seberozvoji, dalšímu vzdělávání, k péči o tělo i duši. 7 má také schopnost otevřít brány k jiným úrovním vědomí, k cestování za poznáním, k výpravám do neznámých končit a světů.

Celý rok bude navíc podporován planetou Mars, jenž dodá sílu a energii, a projeví se tam, kde nás to volá.

S láskou a vděčností Zuzana G.

Oáza duše

https://www.oaza-duse.cz/

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Novinky e-mailem
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz